27 PHILIPS 27E2N1100L/01 1MS 100MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 VESA SİYAH
| Marka | Philips |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27″ |
| Görüş Açısı | 178/178 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ips Panel / Mva Panel | IPS |
| Duvara Asılabilme | Var |
| Görüntüleme Formatı | 16:9 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920X1080 |
| Pivot Özelliği | Yok |
| Renk | Siyah |
| Bağlantı Türü | VGA x 1, HDMI 1,4 x 1 |
| Tepki Süresi | 1 Ms |
| Curve Ekran | Hayır |
| Kullanım Alanı | İş / Ev |
| Parlaklık | 250 Cd/m2 |
| Dahili Kamera | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Kontrast | 4000:1 |
Stokta yok
Stok kodu:
CE100PHI0312
Kategoriler: Monitör
Açıklama
Ürün Özellikleri
- Ekran Boyutu: 27"
- Görüş Açısı: 178/178
- Dokunmatik Ekran: Yok
- Ips Panel / Mva Panel: IPS
- Duvara Asılabilme: Var
- Görüntüleme Formatı: 16:9
- Ekran Çözünürlüğü: 1920X1080
- Model Link: https://www.documents.philips.com/assets/20250127/dff4aea8e5d24cbea803b272012a0658.pdf
- Pivot Özelliği: Yok
- Renk: Siyah
- Bağlantı Türü: VGA x 1,
HDMI 1,4 x 1 - Tepki Süresi: 1 Ms
- Curve Ekran: Hayır
- Kullanım Alanı: İş / Ev
- Parlaklık: 250 Cd/m2
- Dahili Kamera: Yok
- Hoparlör: Yok
- Kontrast: 4000:1
Değerlendirmeler (0)
“27 PHILIPS 27E2N1100L/01 1MS 100MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 VESA SİYAH” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
İlgili ürünler
23.8 AOC 24P3CW IPS 4MS 75MHZ 1XHDMI 1XDP USB TYPE-C RJ45 FHD 1920X1080 WEBCAM HOPARLÖR ÇERÇEVESİZ PIVOT VESA SİYAH